Balon Patlatma: Bubble Shooter

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.6 MB
  • Version 2.1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Bubble Shooter
Bubble Shooter mobil oyunu herkesinde yakından tanıdığı heyecanlı bir mobil oyundur.

Herkesin yakından tanıdığı balon patlatma oyunu olan Bubble Shooter mobil oyununu IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Oyunda en üç renkteki balonları bir araya getirecek ve patlayarak platformdan düşmesini sağlayacaksınız. Daha sonra diğer seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız. Her bir seviye birbirinden zorludur.

Fakat siz başarabilirsiniz. Tüm balonları patlatabilirsiniz. 3 balon eşleştirip, patlatarak hepsini indirin ve görevleri tamamlayıp, muhteşem ödüller kazanın. Lazerle hedef almak için ekrana dokunarak sürükleyin ve ateş etmek için parmağınızı ekrandan çekin. Her seviyede farklı baloncuk dizilimleri için stratejiler oluşturmanız çok önemlidir. Bu ücretsiz, eğlenceli oyunda renkli topları hedef alıp ateş edin ve vurarak patlatın.

Strateji becerilerinizi test edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize karşı oynayabilir ve kimin en yüksek skora ulaşıp, her seviyede 3 yıldız kazanacağını görebilirsiniz. Oynarken jetonlar kazanın ve daha sonra bu jetonları harika avantajlar almak için kullanın.

Eğlenceli görevleri tamamlamak ve hepsini kazanmak için mantığınızı ve balon patlatma becerilerinizi kullanın. Bu heyecanlı hedef vurma uygulamasını indirip, baloncuk patlatma oyununda birbirinden zorlu bir çok seviyede ustalaşabilirsiniz

Balon Patlatma: Bubble Shooter indir
DİĞER SÜRÜMLER